Gastronomie

Stravování formou bufetů a rautů, především domácí produkty i bio suroviny s vynikající chutí a čerstvostí z regionálních zdrojů a od místních dodavatelů. V nabídce převažuje místní a česká kuchyně. Tým mistrů kuchařů s množstvím odborných ocenění. Možnost rodinných, firemních či přátelských akcí (svatby, oslavy, školení).

Restaurace Odra

Moderní, stylová a variabilní restaurace slouží jako jídelna, sál i společenská místnost.

Denní bar All Capone

Celodenní provoz s možností výběru jídel z nabídky. Samozřejmostí je nabídka nealkoholických nápojů, alkoholických nápojů, několika druhů piva a především neustále se rozšiřující nabídka rumové kolekce špičkových karibských rumů.

Noční bar Bar-Bar

Stylový bar vybaven moderním zázemím a technologií v baru i ve vlastní kuchyni. Dále audio a video přístroji, klimatizací a řadou dalších moderních výbavení. Slouží především pro privátní akce, firemní akce, uzavřené společnosti.

Salónek Vagon

Je součástí denního baru, vybaven audio a video technikou, lze použít samostatně nebo jako součást baru.

Terasa Vyhlídka

Zastřešená, ve stínu s mimořádně krásným a poetickým výhledem. Je vybavená drobnými sportovními zařízeními jako kulečník, šipky a podobně. Otevřená především v létě, provozní doba obsluhy je totožná s otvírací dobou denního baru.

Další možnosti

Veškeré gastro – služby, svatby , rodinné oslavy, firemní akce , sportovní kolektivy, zážitkové akce a další.

To vše ve špičkové kvalitě s profesionálním kolektivem, avšak takřka v rodinné atmosféře.