Naše služby

Poukazy a vouchery

U nás máte možnost zakoupit pro vlastní, nebo rodinnou potřebu, nebo pro blízké, či jako skvělý dárek – POUKAZY a VOUCHERY. Poukazy nabízíme pro SPA a Wellness s možností slevy při zakoupení poukazu v plné hodnotě, nebo dárkové. Voucher Vám postavíme na míru dle Vašeho přání.

Kosmetika

Klienti a především klientky mají u nás rovněž možnost opečovávat své tělo a také duši. Naše kosmetika ELLA, respektive její pracovníci jsou profesionály na svém místě: K základním nabízeným kúrám a službám patří Hydroalga kúra, Regenerační kolagenová kúra, Beauty kúra, úprava obočí a barvení obočí.

Firemní benefitní programy

Nabídka zahrnuje tři, pěti, nebo více denní pobyty v našem zařízení pro zaměstnance (nebo jejich rodinné příslušníky) s plným servisem, plnou penzí, s ubytováním, s kvalitním wellness centrem a především plnou rehabilitační lázeňskou zdravotní péčí. Ta obsahuje fyzioterapeutické úkony, rozsáhlou vodoléčbu, solné a bahenní lázně, elektroléčbu, suché uhličité koupele, lymfodrenáže, magnetoterapie, kompletní masáže, inhalace, parafíny, kosmetiku, Hydrojet a řadu dalších procedur.

Akce

Uspořádáme pro vás svatby, firemní akce, benefitní programy, uzavřené akce, oslavy a mnoho dalších. Catering a obsluhu zajistíme. Část areálu mini lázní lze uzavřít jen pro vaši společnost.

Sportovní a jiné vyžití

Náš areál je vybaven multifunkčním osvětleným hřištěm (fotbal, volejbal, košíková, tenis),  dále můžete využít naše fitness, stolní tenis, kuželky a další. V okolí naleznete cyklo trasy, golfová hřiště, turistické trasy, lyžařské a sjezdové tratě. Zajistíme zapůjčení kol a elektrokol, zprostředkujeme zážitkovou agenturu a organizované treky s průvodcem se znalostí regionu. V obci Ostravice je též možnost nákupu základního potřebného sportovního vybavení jako bundy, čepice, plavky, „nesmeky“ a podobně.

Služby zdarma

Parkování, Wi-Fi, lyžárna, kolárna, trezor na recepci, stolní tenis.

Věrnostní program hotelu Odra

Pro naše klienty jsme zavedli VĚRNOSTNÍ PROGRAM. Pokud se chcete stát členy, PRAVIDLA KLUBU HOTEL ODRA nalezdete zde.

Svatby, školení a rauty

Hledáte vhodné místo pro konání vaší svatby, školení, teambuildingu? Vše, co pro oslavu vstupu do společného života potřebujete, najdete v srdci Beskyd v našich Mini lázních v Hotelu Odra nad Ostravici. Nabízíme možnost uspořádat svatební hostinu až pro 150 osob. Více informací naleznete zde.